„Punkt Spotkania”, czyli Teatr Tańca w ramach projektu Kultura Dostępna.

Szanowni Państwo,
przypominamy, że już w najbliższy piątek, tj. 10 września o godz. 18:00 w MIKRZE, czyli Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich odbędzie się wieczór tańca pn. „Punkt Spotkania”.

Terpsychora, czyli opiekunka tańca obejmie swą opieką koncert taneczny „Punkt spotkania”. Wieczór będzie połączeniem solowego pokazu teatru tańca i wykładu Janusza Skubaczkowskiego – choreografa – na temat sztuki tańca, sposobów postrzegania i odbierania sztuki tańca współczesnego.

Janusz Skubaczkowski – tancerz, nauczyciel tańca współczesnego,
choreograf, dyplomowany nauczyciel Jogi metodą B.K.S. Iyengara. Były wieloletni dziekan i prodziekan na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, gdzie uczył polskiej techniki tańca współczesnego, tańca współczesnego i form teatru tańca. Obecnie jeden z twórców nowo powstałego kierunku Taniec na Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach. Adiunkt w stopniu doktor habilitowany na Akademii Muzycznej w Katowicach. Twórca choreografii w teatrze tańca, spektaklach muzycznychi teatralnych. Od wielu lat zaangażowany w profesjonalną edukację polskich tancerzy aktorów i ich promocję w środowisku międzynarodowym.

WSTĘP WOLNY!
Obowiązują zapisy:
– tel. 33 816 34 57, 571 229 437
– mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl