Wycieczka w dniu 19 czerwca 2021 r. – sobota, /drugi termin/

Ponownie zapraszamy na wycieczkę z przyrodnikiem, ponieważ planowany pierwszy termin / 29 maj- sobota/pokrzyżowała nam pogoda. Bardzo prosimy o ponowne zapisywanie się na tę wycieczkę – Teresa i Witek
Z wielką radością zapraszamy Was na pierwszą w tym sezonie wycieczkę organizowaną przez PTT Oddział Bielsko – Biała i Akademię Seniora w Bielsku.
Celem naszego wyjazdu będzie przejście fragmentu ścieżki przyrodniczej utworzonej w ramach projektu polsko-czeskiego „Przyroda nie zna granic”.
Przewodnikiem będzie znany nam już botanik p. dr Tomasz Beczała, który z wielkim zaangażowaniem opowiada o przyrodzie okolic Goleszowa, Dzięgielowa i Lesznej Górnej.
Wyjazd w dniu 19.06.21 / sobota / o godzinie 8.15 z dolnej płyty dworca PKS w Bielsku-Białej.
Przebieg trasy: Goleszów – zbiornik wodny Ton – góra Jasieniowa – Dzięgielów – zbocza góry Tuł – Leszna Górna – czas przejścia ok. trzech godzin.
W drodze powrotnej zamierzamy zatrzymać się na przejściu granicznym z Republiką Czeską w Lesznej Górnej.
Planowany powrót do Bielska ok. godz. 15-tej.
Koszt wycieczki 40 zł / przejazd wynajętym busem, przewodnik, ubezpieczenie / – płatny w autobusie.
Proszę o zgłaszanie uczestnictwa mailem na adres plo@plo.bielsko.pl
Proszę zwrócić uwagę na odpowiednie obuwie gdyż teren może być miejscami błotnisty.
Podczas wycieczki jak wszędzie będą obowiązywały obostrzenia sanitarne: założone na usta i nos maseczki, dystans 1,5 m, ograniczenie rozmów w czasie jazdy.
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa przy zgłoszeniu prosimy o poinformowanie nas o fakcie zaszczepienia przeciw Covid-19 bądź przechorowaniu wirusa.
Udział w wycieczce odbywa się na własną odpowiedzialność.

Do miłego zobaczenia – Teresa i Witek😭